Výbory senátu (6.12.2002)

Mandátový a imunitní výbor

Zdeněk Bárta (místopředseda výboru)
Jaroslav Doubrava (místopředseda výboru)
Richard Falbr
Ondřej Feber
Daniela Filipiová
Jan Hadrava /Klub otevřené demokracie/ (předseda výboru)
Soňa Paukrtová
Alena Palečková (místopředsedkyně výboru)
Jiří Pospíšil
Helena Rögnerová
Jiří Stodůlka
Jaromír Volný


Organizační výbor

Petr Pithart /KDU-ČSL/ (předseda výboru)
Jan Ruml (místopředseda výboru)
Přemysl Sobotka (místopředseda výboru)
Ladislav Svoboda (místopředseda výboru)
Mirek Topolánek (místopředseda výboru)
Jan Hadrava
Josef Kaňa
Vladimír Kulhánek
Jiří Liška
Edvard Outrata
Alena Palečková
Helena Rögnerová
Petr Smutný
Jiří Stodůlka


Ústavně-právní výbor

Václava Domšová (ověřovatelka výboru)
Richard Falbr (ověřovatel výboru, místopředseda výboru)
Ondřej Feber (ověřovatel výboru)
Pavel Janata (místopředseda výboru
Jaroslav Kubera
Jaroslav Kubín
Dagmar Lastovecká /ODS/ (předsedkyně výboru)
Ladislav Macák
Edvard Outrata (místopředseda výboru)
Jiří Stodůlka (ověřovatel výboru)
Jaromír Volný


Výbor pro evropskou integraci

Alena Gajdůšková (ověřovatelka výboru)
Adolf Jílek (ověřovatel výboru)
Vladimír Kulhánek (ověřovatel výboru)
Eduard Matykiewicz
Helena Rögnerová (místopředsedkyně výboru)
Luděk Sefzig (místopředseda výboru)
Jiří Skalický /Klub otevřené demokracie/ (předseda výboru)
Miroslav Škaloud
Jaroslav Šula (místopředseda výboru)
Karel Tejnora
Vladimír Železný


Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu

Ivan Adamec
Milan Balabán /ODS/ (předseda výboru)
Ivo Bárek
Bohumil Čada (ověřovatel výboru)
Jan Fencl (místopředseda výboru)
František Kopecký (ověřovatel výboru)
Robert Kolář (místopředseda výboru)
Alexandr Novák
Soňa Paukrtová
Jiří Rückl (ověřovatel výboru)
Emil Škrabiš (místopředseda výboru)
Josef Vaculík


Výbor pro územní rozvoj a veřejnou správu a životní prostředí

Stanislav Bělehrádek
Jiří Brýdl /KDU-ČSL/ (předseda výboru)
Pavel Eybert (místopředseda výboru)
Petr Fejfar (ověřovatel výboru)
Rostislav Harazin
Jaroslav Mitlener (ověřovatel výboru)
Miloslav Pelc
Jan Rakušan (ověřovatel výboru)
Vladimír Schovánek (místopředseda výboru)
Jitka Seitlová (místopředsedkyně výboru)


Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice
Zdeněk Bárta (ověřovatel výboru)
Martin Dvořák (ověřovatel výboru)
Václav Jehlička (místopředseda výboru)
Daniel Kroupa (místopředseda výboru)
Martin Mejstřík (ověřovatel výboru)
František Mezihorák /ČSSD/ (předseda výboru)
Jaroslava Moserová
Josef Pavlata
Václav Roubíček (místopředseda výboru)
Jiří Zlatuška


Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost

Jaroslav Doubrava (ověřovatel výboru)
Josef Jařab /Klub otevřené demokracie/ (předseda výboru)
Jaroslav Horák (ověřovatel výboru)
Josef Kaňa
František Kroupa (místopředseda výboru)
Jiří Liška
Jiří Pospíšil (místopředseda výboru)
Petr Smutný
Josef Zieleniec
Josef Zoser (místopředseda výboru, ověřovatel výboru)


Výbor pro zdravotnictví a sociální politiku

Karel Barták (ověřovatel výboru)
Daniela Filipiová (ověřovatelka výboru)
Jan Hadrava (ověřovatel výboru)
Tomáš Julínek /ODS/ (předseda výboru)
Josef Novotný (místopředseda výboru)
Alena Palečková
Zuzana Roithová (místopředsedkyně výboru)
Richard Sequens
Milan Štěch (místopředseda výboru)
Vítězslav Vavroušek

>>>http://www.senat.cz

Přiložené obrázky

  • 061202-1.JPG, 33 kB