Realizované stavby

 • smichov1.jpg

  Nový Smíchov

  Nový smíchov předznamenává nástup nové generace maloobchodních center
  V nákupním centru Nový Smíchov si mohou obyvatelé Prahy udělat alespoň vzdálenou představu o tom, jak vypadají shopping mally v ostatních evropských zemích, a pro několik nejbližších let bude zřejmě dominantou zdejšího trhu. O místo na slunci však musí bojovat s nelítostnou konkurencí obchodů na rozvíjejících se pražských nákupních třídách i velkých center na okrajích metropole.

 • zlatyA1.JPG

  Zlatý Anděl

  Nový obchodně administrativní komplex Zlatý Anděl je projektem, který dal impuls k přestavbě Smíchova (stavba byla dokončena v listopadu 2000). Je výrazem moderních trendů v současné světové architektuře a spojuje v sobě originální architektonické prvky s nejnovějšími technickými řešeními. Investorem projektu je nizozemská společnost ING Real Estate.

 • opera2.jpg

  Opera Business Park

  Autor projektu: AUKETT plus COLLINVOOD, spol. s r.o.
  Investorem: ECM/Real Estate Developments
  Umístění: Opera Business Park se nachází v Praze 5 – Košířích v bezprostřední blízkosti Plzeňské ulice, která je spojnicí mezi středem města a dálnicí D5. Kromě velice dobré dosažitelnosti hlavních silničních tahů se nachází Opera Business Park v těsném sousedství se zastávkami tramvají.

 • kriz3.JPG

  Areál U kříže

  Investor: Gama Metrostav a.s.
  Autor projektu: Atelier Gama
  Využití: 510 bytových jednotek, cca 4.000 m2 kancelářských ploch, 1.700 m2 pro obhod a služby, 485 parkovacích stání v suterénu
  Umístění: Mezi ulicemi U Kříže, Puchmajerova, Souběžná I a obytnou skupinou při ul. Pod Vidoulí

 • U_trojice_Holec.jpg

  U Trojice - Holečkova ul

  Podnět na pořízení změny
  „Z 08/07HOLEČKOVA“
  č. parc. 3151/9 k.ú. Smíchov

 • mrazovka.JPG

  Obytný soubor Mrázovka

  Investorem stavby obytného areálu Mrázovka je společnost A- Trade, s.r.o. Autory projektu jsou P. Kordovská, P. Kordovský, P. Průša. Dodavatelem je společnost Metrostav, a.s., divize 6.

 • andelcity3.JPG

  Anděl City

  Anděl City, Investor: Immo Future 6, spol. s r.o.
  Autor projektu: firma D3A, spol. s.r.o., Fiala, Prouza, Zima dále Petr Franta Architekti a Asoc., spol. s r.o. a Satra Picek Architects, spol. s r.o.
  Developer: UBM, spol. s r.o.