Dopisy

 • Kauza Kinský (18.11.2003)

  S rostoucím znepokojením sleduji kauzu Kinský, kde dochází k vracení majetku, přestože Benešovými dekrety měla být otázka vlastnictví tohoto majetku jednou provždy vyřešena. Mohl by jste mi sdělit kdo a co by měl udělat, aby k prolamování Benešových dekretů nedocházelo a co pro to děláte vy? O.K.

 • Fluktuace politiků (29.12.2003)

  Vyplňte prosím tento dotazník pro mou disertační práci na téma „Česká komunální politika a její problémy. Dotazník je určen pro politiky, kteří přešli během své kariéry z komunální do parlamentní politiky či naopak, případně se pohybují na obou úrovních. P.J.

 • e-volby (23.9.2003)

  Zajímalo aby mne, zda byste podpořil opatření, která by umožnila hlasovaní online.
  A.J.

 • Petice ke zrušení dvoutřídky ''Na Farkáně'' (19.8.2003)

  Vážený pane kolego, dovoluji se na Vás obrátit a současně Vám předat petici týkající se zrušení školy Na Farkáně v Praze 5, která se nachází ve Vašem volebním regionu.

 • Komunální politika (1.12.2002)

  Vážený pane zastupiteli,
  Obracím se na Vás s prosbou o vyplnění krátkého dotazníku, který by měl být součástí referátu týkajícího se fungovaní komunální politiky na Praze 5.

 • Požadavek na informace o činnostech, příjmech a nemovitostech (4.10.2002)

  Vážená paní, vážený pane, jménem občanského sdružení Oživení jsem Vám, kandidátům senátních voleb, na začátku minulého týdne adresovala výzvu, která se týkala zveřejňování čestných prohlášení našich veřejných funkcionářů v souvislosti se zákonem o střetu zájmů.

 • Portheimka (25.8.2002)

  V Praze dne 3. srpna 2002 Vážený pane starosto,
  na svůj dopis ze dne 7. 4. 2000 jsem nedostal žádnou odpověď. Kritizoval jsem v něm postup Vašeho radního pana Jančíka a Vašeho zastupitelstva při vyhnání Radia Classic z vily Portheimka.

Strana: 1 2 3